Winst voor Tricht.

Fanzone

omhoog
92 users have voted, including you.

 

 

Tricht-TAVV 1-0

 

TRICHT – Tricht speelde zaterdag thuis een oefenwedstrijd tegen tweedeklasser TAVV uit Ter Aar. Door een doelpunt van Marijn Hak behaalde Tricht in een leuk duel een 1-0 overwinning. Komende zaterdag hervat Tricht in Wijk en Aalburg de competitie in de tweede klasse met een uitmatch tegen Wilhelmina’26.

 

TAVV bleek zaterdag in Tricht een goede en snel spelende tegenstander. De ploeg uit Ter Aar staat in een tweede klasse van district West 1 op de derde plaats en had een week eerder nog de ongeslagen Utrechtse koploper DHSC met 1-0 de eerste nederlaag bezorgd. Tricht miste zaterdag mede door blessures nogal wat spelers. Zo ontbraken Rein Bastiaanse, Arjan Hakkert, Floris Monfoort en René van Soelen. Bovendien werd in de tweede helft nog volop gewisseld. In een leuk op en neer golvende partij nam Tricht na een half uur de leiding. Marijn Hak schoot toen vanaf de rand van het doelgebied raak: 1-0. Bij die 1-0 score bleef het want de Trichtse defensie met keeper Jon van Oort wist tot het slotsignaal van arbiter Addy IJzerman keurig de nul te houden.