Wie is de Mol van Mollen.

Fanzone

omhoog
69 users have voted, including you.

Wie is de mol? Als we op maandag morgen aan het werken( schoon maken) gaan is de eerste gedachte wat komen we deze week weer tegen.Vorige week was de verrassing dat er een spiegel in het herentoilet aan stukken op de grond lag. Deze week was een schuifdeur van een kast in de rookruimte uit z'n geleiding gelopen en ontzet. En zo is het elke week wel wat.Leuk als je als vrijwilliger daar s'morgens mee geconfronteerd wordt. Een kaarte van sorry dat was IK hangt er nooit bij. De rookruimte staat vol met geluidsapperatuur en tassen met kleding wat kan er weg?? Plak een kaartje op de geluidsboxen van wie het is en wordt het niet meer gebruikt haal het dan weg. Verder is het handig als er wat gebruikt wordt het we ook weer opruimen. Ik hoor of zie wel. Alvast bedankt.