Wedstrijd onder 23 Focus'07 - Tricht 1 - 1

Fanzone

omhoog
68 users have voted, including you.

Wedstrijd O23 Focus’07 - Tricht 1 – 1

Dinsdagavond in Culemborg is de wedstrijd gespeeld  O23 cup. Het was een aardige wedstrijd waar de trainer Marcel van Steenis tevreden over was. Vooral de eerste helft sprak hem aan.  Tricht kwam halverwege de eerste helft op een 1-0 voorsprong uit een vrijetrap langs de muur van Rick van Haarlem. Eerder had Rick ook al uit een vrije trap de paal  geraakt. Met een 0-1 stand gingen we rust in. Met 4 wissels begonnen we aan de tweede helft. 10 minuten voor tijd maakte Focus’07  een tegendoelpunt 1- 1 en dat bleef zo tot het einde. Tricht was over het geheel wel de meest voetballende ploeg maar de gelijke uitslag gezien de kansen was wel juist. Deze wedstrijden zijn nuttig en belangrijk voor de trainer om de zien wat loopt er rond en worden de spelers geconfronteerd met meer weerstand. Gezien de eerste wedstrijd die we voor die cup gespeeld hebben tegen Lekvogels maken we beslist vorderingen.    

Op 6 februari  spelen we Onder 23  tegen Asperen en op 18 maart gaan we naar sc Everstein