Wedstrijd O23 - Tricht - HSSC'61 4 - 2

Fanzone

omhoog
62 users have voted.

Regiotoernooi onder de 23.

Wedstrijd Tricht O23 – HSSC O23   4 - 2

In de beginfase is het onderling altijd wel even zoeken hoe we spelen en wie is m’n persoonlijke tegenstander. HSSC 61 had dat het snelst onder controle want in de 3de minuut lag de bal in het Trichtse doel. Een vrije trap vanaf de zijkant, inlopende spelers en met een kopbal was het al raak 0 – 1. Een kwartier later was het al weer gelijk, uit een voorzet verlengde de keeper van Hemert de voorzet en kon de inlopende Leonardo Aguiar de bal intikken. 1 – 1.  Marijn Bransen zorgde na een half uur via een counter op eigen kracht voor de 2- 1. Vlak voor rust een gelijke situatie als bij de eerste treffer voor HSSC 61, een voorzet inlopende spelers en met een kopbal de 2 – 2. Trainer Marcel van Steenis wilde alle 17 opgeroepen spelers laten spelen. Na de pauze veel wissels maar wel met een beter spelend Tricht. Na een kwartier maakte Marijn Bransen  er 3- 2 van. Een doelpunt van Rick van Gameren werd op advies van de grensrechter alsnog afgekeurd. Maar 10 voor tijd kon op aangeven van Luke van Dijken Rick van Haarlem de bal intikken 4 - 2 . Voor de trainer zijn dit mooie oefenwedstrijden om jonge spelers aan het werk te zien. Spelers willen in zo’n wedstrijd te graag en dan wordt het te individueel in plaats van met combinatie voetbal de bal in het net te krijgen. Al met al een verdiende overwinning voor Tricht die de hele wedstrijd de bovenliggende partij was.