Voorlopig geen doordeweekse oefenwedstrijden .

Fanzone

omhoog
38 users have voted.

Het is de komende tijd niet mogelijk om doordeweekse oefenwedstrijden te spelen. Door het slechtere weer is er dan geen uitwijk mogelijkheid voor de teams die op kunstgras trainen. We kiezen er voor om meerdere teams te laten trainen i.p.v. een oefenwedstrijd. Wil je toch spelen neem dan contact op met Anton of Addy. Wij geven aan wanneer het weer mogelijk is, maar voorlopig even niet. Op dinsdag en donderdag is er wat meer ruimte, vooral omdat die wedstrijden om 20 uur beginnen. De jeugdtrainingen zijn dan afgelopen. Dat zijn dan wedstrijden voor Tricht 1 of 2.

Voorlopig geen doordeweekse oefenwedstrijden . | Voetbal Vereniging Tricht

Fout

Waarschuwingsbericht

The htaccess seems to be altered.
Er is onverwacht een fout opgetreden. Probeer het later nog eens.