Voetbalveld gesloten vanwege 11-dorpenspel!

Fanzone

omhoog
21 users have voted.

Het zal u niet ontgaan zijn, maar ons terrein hebben we van 28 juni t/m 1 juli beschikbaar gesteld voor het Elfdorpenspel.  

Competitie tussen 11 dorpen
Al 38 jaar strijden de 11 dorpen van de gemeente Geldermalsen om de overwinning van het Elfdorpenspel. De winnaar van het 11 dorpenspel krijgt dan de eer om het eerst volgende 11 dorpenspel te organiseren. Het 11 dorpenspel is ontstaan tijdens de samenvoeging van de gemeenten Geldermalsen, Deil en Beesd op 1 januari 1978. Om de saamhorigheid en de verbinding tussen de 3 gemeenten te vergroten is 38 jaar geleden na de samenvoeging het 11 dorpenspel in het leven geroepen. Sindsdien strijden jaarlijkse alle dorpen van deze betuwse gemeente om de overwinning met bij behorende eeuwige roem. Het dorp Tricht heeft voor de derde keer in de geschiedenis van het 11 dorpenspel (editie 2017) gewonnen en heeft daarom de eer om het 11 dorpenspel 2018 te organiseren wat zal plaatsvinden van 28 juni tot 1 juli 2017.

Komt allen!