Voetbal Academie Brabant JO9 laatste deelnemer " GijPo 2019 "

Fanzone

omhoog
12 users have voted.

Ook de 24e deelnemer is bekend !!! Vanavond hebben we voetbal academie Brabant JO9 ingeschreven voor ons 10e " GijPo bv internationale 09-toernooi "

Het deelnemersveld is nu kompleet. Uit België komen: Cercle Brugge ( 2 ploegen ), Club Brugge, Zulte Waregem, Lommel United, KVC Westerloo, KV Mechelen, KAS Eupen, Beerschot Wilrijk, koninklijke Lyra-Lierse, KV Kortrijk en sporting club Blankenberge. Uit Duitsland komt Fortuna Koln.

Uit ons eigen land doen we het met : AS80 ( Amsterdam ), Zeeburgia ( Amsterdam ), Nordin Wooter Academy( Amstelveen ), Roda JC, Fortuna Sittard, voetbal academie Brabant, BFC (Bussum), DSS ( Haarlem ), MVV'58, Orion ( Nijmegen ) en de vv Tricht.

 

Binnenkort gaan we loten !!!