(UPDATE) Deelnemers + wedstrijdprogramma "Lingecup" bekend.

Fanzone

omhoog
25 users have voted.

Beste sportvrienden,

op dit moment genieten we een beetje van de rust, maar vanaf augustus gaat de bal weer rollen. De A-selectie zal als eerst te bewonderen zijn op ons sportpark Crayenstein. Na een aantal oefenwedstrijden is het op zaterdag 24 augustus tijd voor de "Linge Cup" (een voorbereidingstoernooi voor JO15-1, JO17-1 en JO19-1). Het is ons niet gelukt om 6 ploegen voor de JO15-1 poule te vinden,. daarom hebben we besloten om het JO15-1 toernooi niet door te laten gaan. Alle ploegen bij de |JO17-1 en JO19-1 spelen 3 wedstrijden van 30 minuten. De programma's, indeling scheidsrechters en kleedkamerindeling kan je in de bijlages vinden. 

Ik ben dat weekend zelf niet aanwezig i.v.m. een 3-daags internationaal 014 toernooi (met deelname van o.a. PSV, Feyenoord, Ajax, Anderlecht, Chelsea, Southampton, Club Brugge, Honved Boedapest, Rode ster Belgrado, Aberdeen en Bronby IF) in 's-Gravenzande. Wie kan op 24 augustus bij ons de wedstrijdleiding opzich nemen?  Wat je dan moet doen: omroepen van de wedstrijden, scheidsrechters opvangen, uitslagen verwerken en de beker uitreiken. Wie kan op die dag aanwezig zijn in de bestuurskamer? Aanmelden graag bij: theref@online.nl of 06-15596698