UPDATE (8) Tricht MO15 wint het snert toernooi.

Fanzone

omhoog
44 users have voted.

Om 10 uur zijn we begonnen met de wedstrijd tussen Tricht MO13 en Beesd MO13. Deze gelijkwaardige wedstrijd eindigde in 0-0. Nu spelen OSM'75 (Maarssenbroek) en Buitenveldert (Amsterdam) tegen elkaar. Ook deze wedstrijd eindigde in een gelijkspel. De Amsterdammers ( met maar liefst 33 vrouwen ploegen !!! ) kwamen op voorsprong, maar OSM'75 kreeg 1 echte kans en schoot die binnen. Nu spelen Beesd en Buitenveldert tegen elkaar. De erwtensoep begint al aardig warm te worden !!! Beesd was duidelijke de mindere en verloor met 4-0 van Buitenveldert. Tricht speelde hun 2e wedstrijd tegen OSM'75. Ze namen een 2-0 voorsprong door 2 doelpunten van Jo-Ann van Maurik. OSM scoorde 1x tegen, maar dat deed Tricht ook nog een keer ( Inge van Zoest ), dus 3 punten voor Tricht. Die gaan nu spelen tegen Buitenveldert. Beide ploegen hebben 4 punten, dus ....... !!! Tricht heeft lang staand gehouden, maar Buitenveldert won met 1-0, en is daardoor op de eerste plaats geeindigd. De broodjes UNOX rookworst zijn voor de Amsterdammers !!! Tricht eindigde op een keurige 2e plaats. Beesd won met 2-0 van OSM en werd 3e op doelsaldo. We gaan nu verder met het MO15 toernooi met deelnamen van Tricht, 'T Gooi. Almkerk/Altena, MVV'58 en Focus'07.

 

De eerste wedstrijd eindigde in een gelijkspel. Tricht en sc 'T Gooi wisten het net niet te vinden. We gaan verder met st. Almkerk/Altena tegen MVV;'58. Deze ploegen begonnen ook met de brilstand. Tricht mocht aantreden tegen Focus'07 uit Culemborg. Noa van de Bogert scoorde de 1-0 en Lieke de Bruin met een schitterende boogbal de 2-0. Nu spelen 'T Gooi en st. Almkerk/Altena tegen elkaar. PS. MVV'58 JO15-2 wint op veld 4 een oefenwedstrijd met 3-2 van Tricht JO15-2. Almker/Altena en 'T Gooi hebben de doelpuntenmakers thuisgelaten, weer 0-0. Na MVV'58 tegen Focus'07 gaat Tricht spelen het combinatie elftal van over het water !!! We hebben het toernooi een andere naam gegeven. Door de vele 0-0 standen heet het vanaf nu het " Frits van Turnhout "toernooi. Tricht speelde ook 0-0 tegen de blauw/witte. Tricht staat nog steeds aan de leiding, omdat zij als enige een wedstrijd hebben gewonnen. Na weer een 0-0 mochten we een doelpunt verwelkomen. Focus'07 won met 1-0 van Almkerk/Altena, dus kon Ticht niet achterblijven. Ze wonnen de wedstrijd tegen MVV'58 ook met 1-0. Rinske Dijkstrat zorgde voor de toernooi overwinning. Nu spelen Focus en 'T Gooi nog om keizersbaard.

We proberen met updates u op de hoogte te houden.