Tricht windt met 3 - 1 van Leerdam Sport '55

Fanzone

omhoog
110 users have voted.

Leerdam Sport-Tricht 1-3

TRICHT – Tricht wist zaterdag in Leerdam ook de tweede wedstrijd in de derde periode te winnen. Dankzij twee goals van Rein Bastiaanse voor rust en een doelpunt van Aimen Seqqal na de pauze boekte Tricht een duidelijke 1-3 zege want degradatiekandidaat Leerdam Sport scoorde alleen uit een penalty. Komende zaterdag zal Tricht het thuis tegen GJS zeker lastiger krijgen.

Voor rust was Tricht beter dan Leerdam Sport maar Aimen Seqqal en Wesley van Maurik scoorden niet. Na bijna een half uur had Rein Bastiaanse kort achtereen wel tweemaal succes. Eerst kopte hij uit een corner van Wesley van Maurik fraai raak: 0-1. Meteen nadien trof Bastiaanse met een laag schot via de paal weer doel: 0-2. René van Soelen verzuimde de marge nog voor rust verder te vergroten. Leerdam Sport stelde er alleen vroeg via Juarth Leihitu en laat via Marek Verweij wat tegenover, maar Trichts keeper Glenn Robbemondt hield zijn doel schoon. Kort na de pauze schoot Dylan Victory uit een voorzet van Aimen Seqqal keihard tegen de lat. Tien minuten na rust viel de verdiende 0-3 toch. Na een pass van Dylan Victory passeerde captain René van Soelen behendig keeper Ridvan Elmaci en uit de voorzet van de Trichtse aanvoerder rondde Aimen Seqqal in de doelmond af: 0-3. Een overtreding van Ruben Lambregts kostte Tricht ruim een kwartier na rust een penalty, waaruit Juarth Leihitu er 1-3 van maakte. Verder kwam een onmachtig Leerdam Sport echter niet. Trainer Marco Verbeek zette ondertussen met Mike van Kraaij, Ramon van Soelen en Kevin van Burk nog drie verse krachten in. Bij Tricht verdween inmiddels echter ook de scherpte uit het spel, want anders hadden René van Soelen, Aimen Seqqal en invaller Kevin van Burk in het slotkwartier zeker nog kunnen scoren. Niettemin heeft Tricht door de 1-3 winst nu met twee zeges een sterk begin aan de derde periode gemaakt.

Doel Glenn Robbemondt.  verder Rico de Ridder, Dirk Jan in den Eng, Leroy Peelen, Rein Bastiaanse, Ruben Lambregts( Mike van Kraaij) Wesley van Maurik( Kevin van Burk) René van Soelen( Ramon van Soelen)Tim Hakker.Aimen Seqqal en Dylan Victory.

Staf, Trainer Marco Verbeek, Leider Jan Willemsen, Verzorger Roef van der Poel.Materiaal man Marco Stam. Scheidsrechter DHR. J Molenaar.