Tricht weer onderuit tegen Alblasserdam

Fanzone

omhoog
117 users have voted.

 

Alblasserdam-Tricht 5-1

 

TRICHT – Voor de tweede maal in deze competitie ging Tricht zaterdag tegen het sterke Alblasserdam onderuit. Na twee vroege goals voor beide teams betekende een rode kaart voor Trichts keeper Glenn Robbemondt en een penalty voor Alblasserdam vlak voor rust met 2-1 het breekpunt in dit duel. Tegen tien man van Tricht scoorde Alblasserdam na de pauze nog driemaal en miste Tricht bij 3-1 nog een penalty, zodat tenslotte met 5-1 roemloos werd verloren.

 

Door de eerdere 1-2 thuisnederlaag tegen Alblasserdam had Tricht al gewaarschuwd kunnen zijn. Na een defensiefout van Rico de Ridder kwam Tricht evenwel in Alblasserdam al erg vroeg met 1-0 achter want Maarten de Zeeuw profiteerde meteen door de voorzet van Redouan El Akchaoui af te ronden: 1-0. Al na acht minuten blunderde echter ook de keeper van Alblasserdam en Wesley van Maurik strafte dat met zijn twaalfde competitiegoal goed af: 1-1. In een verder gelijkopgaande eerste helft met teleurstellend spel van beide partijen bleef het zo lang 1-1. Totdat Trichts keeper Glenn Robbemondt kort voor rust tegen Johan de Vries een penalty veroorzaakte en bovendien met rood door arbiter M.H.A.M.Klerks uit Waalwijk uit het veld werd gestuurd. Veldspeler Robin de Raadt ging bij ontstentenis van een reserve-keeper onder de lat en Tricht moest met tien man verder. Redouan El Akchaoui benutte de strafschop: 2-1. Drie minuten na rust was het al 3-1 door een hard schot van Samet Ulusoy. Na een overtreding tegen Aimen Seqqal kreeg Tricht tien minuten later ook een penalty. Wesley van Maurik miste deze strafschop echter en verzuimde zo de spanning in de partij terug te brengen. Na de 4-1 van Leroy Naaktgeboren en Umut Takac snel daarna was het pleit beslecht. Johan de Vries maakte er in de slotfase nog 5-1 van. Alblasserdam versloeg Tricht zo voor de tweede keer in dit seizoen en blijft tot de titelkanshebbers behoren. Voor Tricht is de kopgroep nu heel ver uit zicht.