Tricht verlies uit bij Leones Beneden Leeuwen.

Fanzone

omhoog
28 users have voted.

 

Leones-Tricht 6-0

TRICHT – Tricht hield zaterdag voor de beker in Beneden Leeuwen tegen het sterke Leones na een vroege achterstand lang aardig stand maar na een 1-0 ruststand liep de score vooral in het slotkwartier nog tot 6-0 voor Leones op.

De kersverse eersteklasser Leones was fysiek sterker en balvaardiger dan de erg jonge tweedeklasser Tricht, dat tegen deze sterke opponent weinig kansen kreeg. Uit een vrije trap mikte Bram Kooijmans al na zeven minuten de vroege 1-0 in de verste hoek. Behoudens een kleine kopkans voor Marijn Bransen kon Tricht offensief geen vuist maken. Wel hield Tricht de achterstand voor de pauze kranig tot 1-0 beperkt. Na de thee moest Rani Abouna bij de gasten door Harm van Brenk worden vervangen. Halfweg de tweede helft had Tricht een tweede wissel nodig omdat Tim Hakkert vanwege een hamstringblessure zijn plaats aan Rick van Haarlem moest afstaan. Toen stond Tricht net al op een 2-0 achterstand door een raak schot van Joshua Lopez Cuijten na een vlotte Leones-combinatie in de 65e minuut. Tijdens het slotkwartier scoorde Leones nog vier keer. Stefan de Jong maakte twee doelpunten ( 3-0 en 5-0), tussendoor zorgde Maikel van Haagen voor 4-0 en invaller Marc Sommeren bepaalde de eindstand vlak voor tijd op 6-0. Met Pepijn Lambregts in plaats van Rick van der Vring had Tricht toen ook al zijn derde wisselspeler ingebracht. Komende zaterdag speelt Tricht om half drie thuis voor de beker weer tegen een eersteklasser en wel tegen GJS, dat in Gorinchem de bekerpoule met een 2-1 zege op Delta Sports uit Houten begon.