Tricht MO15 wint de derby en doet haar sportieve plicht !!!

Fanzone

omhoog
31 users have voted.

De MO15 heeft nog een kleine kans om kampioen te worden, maar dan moest er vandaag wel van MVV'58 MO15 gewonnen worden. Op papier geen gemakkelijke opgave, maar op het veld is het anders !!! De eerste helft heb ik zelf niet gezien, dus ik kan daar geen zin woord over schrijven. In de 2e helft was Tricht duidelijk de betere, maar de kansen werden niet benut. Verdedigend zit MVV'58 goed in elkaar. Vooral laatste vrouw Marit werkte heel veel ballen weg. Met nog 15 minuten te gaan scoorde Noa uit een scrimmage de verdiende 1-0. Vlak voor tijd viel bijna de onterechte gelijkmaker. Kelly redde met een ultieme actie de punten voor groen-wit. Door onze overwinning en de winst van sc Everstein zijn de kansen van de buurtjes minder geworden. Zij spelen de 9e tegen Teisterbanders en de 13e uit bij sc Everstein. Wij kunnnnnnnnen niet anders dan afwachten. Zelf eerste nog winnen bij Emplina en wachten op een wonder !!! Jammer dat we in Waardenburg onze kansen hebben vergooid, maar we zijn trots op onze meiden.

Tricht MO15 wint de derby en doet haar sportieve plicht !!! | Voetbal Vereniging Tricht

Fout

Waarschuwingsbericht

The htaccess seems to be altered.
Er is onverwacht een fout opgetreden. Probeer het later nog eens.