Tricht JO17-1 wint van RKTVC JO17-1 en WSC JO17-2

Fanzone

omhoog
29 users have voted.

 

Tricht  JO17-1 speelde de eerste competitiewedstrijd tegen  WSC JO17-2 uit Waalwijk. Tricht begon met Mark op doel, Dion, Anthony ,Arjen en Jeroen  in de verdediging. Milan, Wouter en Tycho op het middenveld, Joran, Owen en Rick in de voorhoede. Pepijn, Tristan, Joris en Alessio  stonden in de wissel. We begonnen sterk aan de wedstrijd en al snel scoorde Owen de 1-0 voor Tricht uit een pass van Rick. Vlak hierna scoorde Rick de 2-0 uit een pass van Owen. Tricht kreeg nog kansen, een schot van Owen op de paal, schoten van Milan, Wouter en Tycho werden door de keeper gestopt. Anthony raakte geblesseerd en werd vervangen door Tristan. Met een 2-0 voorsprong gingen we de rust in. Na rust een matig Tricht waarin Wouter de 3-0 maakte. De mogelijkheden die we kregen werden niet benut, Owen schoot op de paal, Pepijn, Alessio, Rick en Wouter over of naast een kopbal van Arjen over maar Tricht speelde de wedstrijd rustig uit. Dion en Tycho speelde een sterke wedstrijd. Pepijn kwam erin voor Milan, Joris voor Jeroen en Alessio voor Dion. Een dik verdiende overwinning

 

Zaterdag speelde Tricht JO17-1 tegen RKTVC JO 17-1 uit Tiel. Dit was een fysiek sterke ploeg . Tricht maakte al snel de 1-0. Tycho zette de bal voor en Owen tikte de bal over de keeper in het doel. Joran maakte de 2-0 en vlak hierna maakte Wouter de 3-0 uit een mooie actie van Owen. Wouter raakte geblesseerd en werd vervangen door Pepijn. Tycho ging in het midden spelen, Milan linkshalf en Pepijn rechtshalf .Met 3-0  gingen we rusten. Na rust maakte Tycho de 4-0 uit een pass van Milan. RKTVC  probeerde nog wel Tricht onder druk te zetten maar de verdediging met een  sterke Mark, Anthony en Arjen gaf niets weg en de backs wonnen bijna alle duels. Het middenveld onder aanvoering van Tycho  speelde sterk en de voorhoede was gevaarlijk en scherp. Uit een vrije trap van Owen scoorde Anthony de 5-0 voor Tricht. Joris kwam erin voor Tristan en Jeroen voor Rick. Het was een mooie en goede wedstrijd van Tricht en we zijn het nieuwe seizoen goed begonnen.

Klasse jongens

Namens het team