Tricht JO15-1 verliest onnodig van Stedoco JO15-1

Fanzone

omhoog
48 users have voted.

Zaterdag speelde Tricht JO15-1 tegen Stedoco JO15-1 in Hoornaar. Tricht wilde graag tegen deze ploeg een goed resultaat behalen zowel de leiding als de spelers. Tricht begon sterk aan de wedstrijd. Uit een voorzet van Owen kopte Levi op de lat, schoten van Rick, Levi en Owen kwamen tegen de paal of gingen net over. Rick scoorde de 1-0 uit een vrije trap en maakte vlak hierna de 2-0 door een fout in de verdediging van Stedoco goed af te straffen. Een slecht weggewerkte bal in de verdediging van Tricht werd door de spits afgestraft en scoorde de 2-1. Uit  een vrije trap werd de gelijkmaker gescoord. Een verre trap uit de verdediging van Stedoco  werd door de spits direct in het doel geschoten. Met een 3-2 achterstand gingen we de rust in. Direct na rust maakte Milan de gelijkmaker uit een voorzet van Sebastiaan. Hierna werden door Stedoco drie fouten bij Tricht afgestraft. Een hoge voorzet werd door de spits ingekopt, Mark kon er net niet bij ,door  balverlies op het middenveld werd het 5-2 en uit een verkeerde terugspeelbal scoorde de spits zijn vijfde doelpunt. We hebben met 6-2 verloren maar we speelden zeker niet slecht alleen werden de fouten bij ons goed afgestraft. Vlak voor tijd kreeg Owen rood wegens commentaar op de leiding, dom en onnodig. Volgende week beter.

Namens het team