Tricht JO 15-1 wint van FC Engelen JO 15-1

Fanzone

omhoog
30 users have voted.

Zaterdag speelde Tricht JO 15-1 de topper tegen Engelen JO 15-1 in Tricht. Direct na de aftrap ging Engelen in de aanval en kreeg een corner, die goed werd genomen en mede door de wind over de handen van Mark in het doel verdween. Tricht herstelde zich snel want Rick speelde Owen aan die beheerst de gelijkmaker  scoorde. Tricht werd iets sterker en uit een aanval over links schoot Tycho op doel maar de keeper redde goed. Uit  een mooie aanval met een steekbal van Alessio op Rick werd het doelpunt van Rick wegens buitenspel afgekeurd. Tricht bleef goed combineren en schoten van Levi ,Owen en Rick gingen net over  of naast. Jeroen zette met Levi een aanval over  rechts op en een verdediger van FC Engelen duwde Owen omver. Milan schoot de toegekende  penalty netjes  binnen. Hierna werd Engelen sterker en hadden onze verdedigers het moeilijk met de lange ballen waarin de wind veel invloed op had. We gingen met een 2-1 voorsprong de rust in.

Direct na rust kreeg Engelen een onnodige vrije trap waaruit de spits de 2-2 maakte. De spanning nam toe en beide ploegen  wilde winnen.  Uit een cornerbal van Rick schoot Levi op doel en via Milan en een verdediger van Engelen zou de bal over doellijn zijn geweest maar dit kon de scheidsrechter onmogelijk zien. Tricht bleef aandringen en Levi scoorde verdiend de 3-2 voor Tricht uit een voorzet van Alessio. Milan en Allessio werden vervangen door Antonie Kardol en Sebastiaan, Anthony ging linkshalf spelen en Tristan laatste man. Rick schoot nog een keer hard op doel uit een pass van Joris  en Owen scoorde de 4-2 uit een voorzet van Antony. Vlak voor tijd scoorde Engelen nog de 4-3 wat de spanning opvoerde. We hebben een  goede maar vooral een spannende en sportieve  wedstrijd gezien waarin Tycho als aanvoerder  na afloop met nog een paar jongens liet zien hoe je als spelers met elkaar om gaat .  

Klasse jongens

 

Namens het team