TRICHT - ELINKWIJK combinatie 5 - 1

Fanzone

omhoog
43 users have voted.

Tricht – Elinkwijk  5 – 1

Tricht speelde vandaag 26 augustus tegen een zaterdag combinatie elftal van Elinkwijk.  Ramon van Soelen gaf de voorzet en via een speler van Elinkwijk verdween de bal in doel 1 – 0. Het  tweede doelpunt voor Tricht na 20 minuten, deze keer uit een schot van Marijn Bransen weer via een eigen speler in doel. Tricht speelde goed. Uit een voorzet van René van Soelen  Marijn Bransen 3  - 0. Na 37 minuten een diepe bal op Marijn en dat was afmaken 4 – 0.  Na rust een 5 tal wijzigingen waardoor het spel wat minder werd. In de 87 minuut een tegenpoelpunt 4 – 1. Uit een vrije trap 5 - 1 door Wesley van Maurik. Een nuttige en leerzame wedstrijd volgens de trainer.

Dinsdag 29 augustus weer een oefenwedstrijd Schelluinen  - Tricht om 20.00 uur

Tricht 2  - Almkerk 2  werd 3 - 2