Tricht 4, komt het ooit nog goed?

Fanzone

omhoog
26 users have voted.

Daar zijn we weer! Sinds 1 december hadden uw helden geen wedstrijd meer gespeeld. Toen werd er een puntje gepakt tegen GJS. Hiermee kwam ons totaal op 6 hele punten. 6 waar het er ook 30 hadden kunnen zijn. 24 verliespunten en dan weet u, beste lezer, drommels goed hoe het er aan toe gaat in het hedendaagse voetbal. Supporters boos, ruiten die sneuvelen en het bestuur onder druk. Nu in het normaal zo rustieke Tricht is niets menselijks vreemd en zo ontstond ook hier blinde paniek. Hamvraag is en blijft natuurlijk of meneer van Riemsdijk dit collectief onvermogen van de voltallige selectie van Tricht 4 met zijn beleid zo kan managen dat dit, voor het grootste deel van de leden, tot een aanvaardbaar niveau getild kan worden. Neemt niet weg dat het bewonderingswaardig is dat hij er überhaupt aan begonnen is. 
Met meneer van Riemsdijk in het achterhoofd vertrokken wij op deze regenachtige, grijze, grauwe dag naar Kerkwijk om aldaar aan te treden tegen de plaatselijke VV. Net als die 9 andere clubs staat ook VV Kerkwijk boven ons op de ranglijst. Voordeel hiervan is dan wel weer dat we op dit moment geen last van dat opgejaagde gevoel hebben geen hete adem in de nek,. Een wijs man zei dan ook “ieder nadeel heb z’n voordeel” Ben even kwijt of dit nu Arienho of een andere grootheid was. Peter had vandaag Meester Bas, Gary, Thijs en Robert aan de selectie toegevoegd. Of dit was ingegeven door meneer van Riemsdijk of op eigen initiatief is nog niet helemaal duidelijk maar zo hadden we in ieder geval een goed gevulde bank vandaag. Mooie aan de dugouts was dat ze gebroederlijk naast elkaar geplaatst waren. Meestal zit er genoeg ruimte tussen om lekker te bekvechten met elkaar, op afstand is net iets makkelijker om elkaar voor rotte vis uit te maken dan wanneer je neus aan neus staat. Slechts een dun wandje scheidde beide partijen vandaag. Tactiekbespreking kon dan ook helaas geen doorgang vinden vandaag. We begonnen redelijk fel aan de wedstrijd en met de snelheid van Gary werd het zelfs nog wel eens gevaarlijk voor het vijandelijke doel. Je verwacht van een man van beton niet zo veel snelheid maar deze bonk is een serieus gevaar voor Usain Bolt. De linksback en de keeper weten inmiddels ook dat hij van beton is. Zonder echt grote kansen of mogelijkheden weg te geven kwamen we zoals gebruikelijk wel weer op achterstand. Niet geheel ongebruikelijk wisten we een corner niet goed te verdedigen. Niet veel later werd het zelfs 2-0 voor de blauw-gelen. In de rust het een en ander omgezet door de staf. We stapte af van het 4-3-3 systeem en gingen verder in een 4-4-2 formatie. De bedoeling was dan dat Shampoo wat minder moederziel alleen op het middenveld zou staan. Hierdoor zou de verdediging wat minder onder druk komen te staan. In werkelijkheid stond het in de 47e minuut al 3-0. Dat uw helden toch de 3-1 maakte kwam dan ook als een grote verrassing. Een sporadische goede aanval eindigde met een prima voorzet van Niels L. op het hoofd van Robert. Dit gaf de burger moed. Helaas was de pret van korte duur en liep Kerkwijk al snel uit naar 6-1. Jasper was in de rust terecht gewisseld maar zeurde zolang bij Peter dat hij er toch weer in mocht. We snapte niet helemaal waarom hij bij zo’n achterstand perse weer het veld in wilde maar deze oer Feyenoorder was toch echt van plan er weer 6-2 van te maken. Het schijnt dat hij na de klassieker vorige week al een week schreeuwend “zes tweehee, zes tweeeeeee” door Den Bosch loopt. Sander kreeg de uitgelezen mogelijkheid hiervoor want we kregen een penalty maar omdat de wedstrijd al gelopen was besloot hij de kas te spekken. Een gemiste penalty levert toch al weer snel €3,- voor de boetepot op. Natuurlijk is hij ook een Ajacied en is hij die Jasper ook aardig zat met zijn bijdehante gelul. Helaas schoot Thijs een vrije trap tegen het hoofd van Sander en hoorde hij Jasper al weer schreeuwen “Zes tweeheee, zes tweeeee!!! Klaarblijkelijk was de scheidsrechter ook voor die club uit Amsterdam want op het wedstrijdformulier staat toch echt 6-1. Jammer Hakkert. 
We hopen dat het desondanks nog wel even rustig blijft op de club. Heb geduld mensen heb geduld!!!