Tricht 2 wint met 5-4 bij BZS in Beusichem.

Fanzone

omhoog
20 users have voted.

Vanavond speelde 2 bijna 75-jarige verenigingen tegen elkaar. Wij met het 2e en BZS met hun jonge vlaggenschip. In het begin liep Tricht tegen een 3-0 achterstand aan. Het was niet dat zij zoveel beter waren, maar foutjes werden genadeloos afgestraft. Nog voor de rust trok Tricht de stand gelijk. Ruben makkink schoot een vrijetrap bij de 2e paal binnen. Rein Bastiaanse dacht dat kan ik ook en Sven van Maurik kon ook niet achterblijven. BZS was wel een beetje geirriteerd, en de scheids ook !!! Het besloot de rust eerder te laten beginnen. Na de afkoelingsperiode scoorde BZS nog wel de 4-3, maar daarna kregen ze te maken met de linker van Ruben Makkink. Bij 4-5 besloot de scheids er helemaal mee op te houden. Niemand weet waarom, maar dhr. O. uit M. had zijn dag niet !!!