Tricht 2 toont karakter. Na een zwakke 1e helft, toch winst in de 2e !!!

Fanzone

omhoog
10 users have voted.

Tricht 2 heeft het door allerlei oorzaken niet makkelijk in de reserve eerste klasse. Gisteren mochten ze aantreden tegen het 2e team van GJS uit Dalem. In de uitwedstrijd werd er toendertijd niet gescoord, maar dat werd gisteren goedgemaakt !!! In de eerste helft was GJS duidelijk de betere ploeg. Wij mochten van geluk spreken dat het maar 0-1 was bij rust. We weten niet wat Nina in de thee heeft gedaan, maar het werkte bij Tricht 2 wel !!! Eerst schoot GJS nog op de lat, maar daarna werd het de Frank Evert de Ruiter show. Met 2 schitterende kopballen zette hij de thuisclub op 2-1. Het duel werd steeds onvriendelijker, en de scheids moest alle zeilen bijzetten. De verkeerde kregen een gele kaart en de slaande speler van GJS kwam goed weg met geel !!! Rein Bastiaanse dacht:  Wat die pitbull van de Ruiter kan, dat kan ik ook !!! Rein kopte de bal precies in de kruising, 3-1. Vlak voor tijd werd het nog wel 3-2, maar gelukkig viel de gelijkmaker niet. 

Met VVAC 2, De Alblas 2, Groot Ammers 2, Roda Boys 2 en het al bijna gedegradeerde WNC 2 gaan we strijden om er in te blijven.