Tricht 023 - Theole 023 3 - 1

Fanzone

omhoog
30 users have voted, including you.

 

Tricht 023 – Theole 023   3 – 1

Gisteravond 5 maart speelde Tricht de op één na laatste wedstrijd in de B poule tegen Theole.   De uitslag 3 - 1 geeft niet het juiste beeld aan van wat we van de 2 teams gezien hebben. Veldspel en mogelijke kansen van Theole was zeker niet minder dan van Tricht, maar zo als altijd tellen de doelpunten. Theole kwam in de 20 minuut door een mooie vrije trap van 20 meter net onder de lat met 0 -1 voor. In de 44 minuut maakt Tim van dijken op aangeven van Marijn de 1 – 1. Tricht kwam in de tweede helft een paar keer goed weg door reddingen van keeper Mark Boerboom. In de 82 minuut 2 – 1 voor Tricht, een indraaiende bal van Tim van Dijken tegen de lat en de terug komende bal werd knap ingeschoten door Bjorn Bambacht. Een paar minuten later 3 – 1 door Marijn Bransen,  hij  pikte de bal op links op nam snelheid naar binnen en schoot hem in de verste hoek in.  De laatste wedsrtijd in de B poule gaat om de eerste plaats op 9 april tegen Focus '07 in Culemborg.