Tricht 023 - Teisterbanders 023 6- 0

Fanzone

omhoog
36 users have voted.

Dinsdag speelde Tricht 023 tegen Teisterbanders 023  voor het Regiotoernooionder23jaar..

Het was een sportieve wedstrijd en dat is in deze competitie wel eens anders geweest. Tricht had deze avond 13 spelers ter beschikking. We speelde natuurlijk op het kunstgras. Tricht kwam in de 15e minuut op 1 – 0.  Een steekpass van Tim van Dijken, Harm komt inlopen en kon de 1 – 0 maken. Een mooie lange voorzet van Tim Wijgers en Harm zorgde ook voor de 2 – 0. In de 33 minuut  penalty  3 -0 door Tim van Dijken. 40 Minuut lange bal van Luke van Dijken op broer Tim 4 – 0. Na rust Mitchel van der Plaat een intikkertje 5 – 0 en Marijn Bransen 10 minuten voor tijd met een penalty 6-0.    

De spelers voor deze wedstrijd. Nicky Janssen keeper, Sil van de Brand, Rick van Gameren, Twan van Toorn, Tim Wijgers, Luke van Dijken, Harm van Brenk, Mitchel van der Plaat, Tim van Dijken, Bjorn Bambacht, Sander Kars,  Marijn Bransen en Tristan van Herk,