Toestemming voetbalplaatjesactie

Fanzone

omhoog
6 users have voted.

Half oktober verschijnt er in samenwerking met de Coöp Geldermalsen een voetbalplaatjesboek van vv Tricht.
Uiteraard zou het leuk zijn als alle actief spelende leden hier in komen te staan. Zaterdag 21 september a.s. hebben wij de
fotosessie gepland voor hopelijk iedereen. Als uitloop zijn maandag- en dinsdagavond 23 en 24 september a.s. nog gereserveerd. Onze huisfotograaf Ab Donker is zaterdag de 21e a.s. vanaf 7.30 uur aanwezig in het jeugdhonk voor
de foto’s. We hopen dit rond 14.30 uur af te hebben gerond.

Mocht u er bezwaar tegen hebben dat er een foto van u of uw kind wordt gebruikt in het voetbalplaatjesboek, dan verzoeken wij u vóór 21 september a.s. het formulier in de bijlage (op de website bij dit bericht) in te vullen en te mailen naar pr@vvtricht.nl.

Met vriendelijke groet,
Miriam, Petra, Eline en Ab