Stand van zaken omtrent het faillissement van Schalke on tour.

Fanzone

omhoog
20 users have voted.

Het is inmiddels duidelijk dat Schalke on tour ( Sporting Events ) het faillissement aangevraagd heeft. Ze hebben veel slachtoffers in Nederland en België gemaakt. De kans is klein dat de gedupeerde hun geld terug gaan krijgen, maar we willen wel een gezamelijke poging wagen. Eli van Mourik en Addy IJzerman inventariseren wie de gedupeerde zijn, en als zij het willen gaan we een poging bij de curator wagen. Op dit moment hebben 11 gedupeerde zich bij mij gemeld. Willen degene die ook gedupeerd zijn, en een gezamelijke actie willen, zich via het mailadres melden. Zet daarin wanneer, en hoeveel geld, je heb overgemaakt. Als het kan z.s.m, want we willen snel in actie komen.

 

Mijn mailadres is:  theref@online.nl

 

Addy IJzerman