Regiovoetbal onder 23 Focus 07 - Tricht 1- 4

Fanzone

omhoog
39 users have voted.

Regiovoetbal onder 23.

Gisteravond 9 april stond de laatste wedstrijd op het programma tegen Focus ’07. Tricht had aan 1 punt genoeg om zich te plaatsen voor de halve finale die later in Tricht gespeeld wordt. Onze trainer Marcel van Steenis had de verantwoording voor deze wedstrijd overgedragen aan Roger Waroux trainer 2e en Jeroen Brouwer van de A junioren. Focus’07 kwam sterk uit de start en Tricht stond al na 3 minuten met 1 -0 achter. Maar gaandeweg nam Tricht het heft in handen en uit een mooie  combinatie tussen Pepijn Lambregts en Harm van Brenk maakte Harm er in de 39ste minuut 1 – 1 van. 1 minuut later al 1 – 2 uit een voorzet van Bjorn Bambacht die Harm inkopte. Rust 1 – 2.  Wissels in de rust. In de 81ste minuut door Tim van Dijken 1 – 3 voorbereidend werk van Sander Kars en Pepijn. En in de 83ste minuut Tim van Dijken 1 – 4

De groep spelers voor deze wedstrijd. Keeper Mark Boerboom, Rani Abouna, Luke van Dijken, Harm van Brenk, Bjorn Bambacht, Twan van Toorn, Pepijn Lambregts, Lukas van Elteren, Sil van de Brand, Tim Wijgers, Tristan van Herk, Sander Kars, Bjorn Hol, Tim van Dijken.    

Verzorger Rini Roos en Grensrechter André Wahl en leider Guido de Wildt