Papendrecht stunt bij Roda Boys (2-3)

Fanzone

omhoog
17 users have voted.

13-Minuten stunt Papendrecht bij titelkandidaat Roda Boys:

 

AALST - Papendrecht hield een driepunter over aan het dertien minuten durende restant van de uitwedstrijd tegen Roda Boys Bommelerwaard. Jay Luciano scoorde de winnende treffer: 2-3.

Het staartje van de eerder gestaakte ontmoeting startte bij de stand 2-2. Roda Boys, nog volop in de race voor het kampioenschap in de tweede klasse F, probeerde de gasten meteen onder druk te zetten, maar vergat daarbij zorgvuldigheid in acht te nemen.

Voor Papendrecht ontstonden daardoor countermogelijkheden. Uit één daarvan legde Koen Lighaam de bal panklaar op het kopgrage hoofd van Jay Luciano en dat betekende een doelpunt. Diezelfde Lucino kreeg vervolgens nogmaals de gelegenheid om Roda Boys pijn te doen. Ditmaal wilde de bal er niet in.