Papa was er weer even

Fanzone

omhoog
61 users have voted.

                                         15-10-2016

En daar stond hij opeens, alsof er nooit iets gebeurd was. Dezelfde blik, dezelfde houding, dezelfde groene jas. Nonchalant, bijna achteloos stond hij daar in Vuren langs de lijn. Als een heerser uit lang vervlogen tijden keek hij onderzoekend naar zijn manschappen, Eigenlijk de mannen die nu niet meer de zijne zijn. Hij heeft zijn kinderen deze zomer ten vondeling gelegd, heeft ze als een pleister van zichzelf verwijdert, snel en hard. Stuurloos en doelloos liepen de helden van Tricht 4 rond over de velden. Wij voelden ons het skateboard welke in een hoek wordt gesmeten door een verveeld kind die er vervolgens nooit meer naar omkijkt omdat hij een ander stuk speelgoed heeft.  Maar niemand laat zijn eigen kind alleen. Je kan het los laten maar niet verlaten en daarom stond hij daar, in die houding, met die blik en die groene jas. Bij het oplopen van het veld kreeg ik hem opeens in de gaten en als Maria  uit de Sound of Music over de Alpenwei huppelde, stormde ik op hem af, schreeuwend Arinho!!!en sloot hem in mijn armen. Ik keek hem aan en zei: vrienden? en hij antwoordde: vrienden!

Uiteindelijk had het helemaal geen zin dat hij daar weer stond want we verloren kansloos met 3-1!

En toch is het onze vriend!

Gerhard