Onverdiende nederlaag JO17-2

Fanzone

omhoog
34 users have voted.

Na de nogal groot uitgevallen nederlaag van vorige week, was het tijd voor revanche thuis tegen RKTVC JO-17-3. We kwamen goed uit de startblokken en de ditmaal als spits opgestelde Thomas was de winnaar in een scrimmage in de 8ste minuut en maakte de 1-0. En we gingen redelijk door, maar de kansen voor Radwan 2x en Ruben waren niet aan ze besteed. Maak je zo in een kwartier 3 doelpunten dan knakt er toch wel wat bij de tegenstander en krijg je zelf vleugels. Maar nu kreeg de tegenstander er weer de moed in, nadat zij uit een corner de 1-1 konden maken en 11 minuten later stonden we met 1-3 achter. De wind had toch wel grote invloed op het spel, zeker bij ons bij de doeltrappen die de keeper moest nemen. Niemand bood zich aan en moesten we dus de lange bal spelen en met wind tegen lukte dat niet zo best. De tweede helft hadden wij dus de wind mee, maar daar gingen we soms ook niet al te handig mee om. Het duurde tot de 52ste minuut totdat we eindelijk de aansluitingstreffer konden maken door Wilbert, nadat Thomas eerst tegen de keeper opschoot, maar daarna de bal goed breed legte. Nadat we in de eerste helft al 2x nood gedwongen hadden gewisseld i.v.m. blessures, wisselden we nu nog een keer tactisch door Bas van Boeijen eruit te halen, Thomas vanuit die positie inschuivend en Thijs in de spits. Helaas moest het eerst 2-4 worden, door een vrije trap die schitterend in de kruising werd getrapt. Nog gaven wij het niet op en kwamen we via een penalty, benut door Radwan op 3-4 en 4 minuten later een mooie combinatie door het midden en netjes afgerond door Thomas. Precies zoals we bedacht hadden. Maar helaas had RKTVC 5 minuten voor tijd toch het laatste antwoord, door nog weer een keer te scoren en zo de eindstand op 4-5 te brengen. Een verre knal van Wessel, haalde de keeper nog net onder de lat vandaan en zodoende kwamen we niet weer gelijk, wat wel verdiend zou zijn geweest.

De coach.