Nieuws van het jeugdbestuur

Fanzone

omhoog
23 users have voted.

René van Soelen kan zijn functie als jeugdcoördinator niet meer voortzetten en we zijn verheugd te kunnen mededelen dat Danny van Doesburg de jeugdafdeling komt versterken.
Danny word verantwoordelijk voor de JO6 t/m 11 jaar, Mario van Gelderen zal doorschuiven naar de JO12 t/m 15 jaar en Jan Kars wordt de coördinator van de JO16 t/m 19 jaar.

Onze jeugdwedstrijdsecretaris Anton Veerkamp heeft aangegeven dat hij tot de komende algemene ledenvergadering zijn functie zal vervullen, waarna hij van een welverdiend voetbalpensioen zal gaan genieten. Zijn functie zal door twee personen worden ingevuld. Marcel Stam zal de bovenbouw op zich nemen en Wim van Walderveen neemt de onderbouw over.

Wij wensen iedereen veel succes in hun nieuwe functies!

Het Jeugdbestuur