MVV'58 023 - Tricht 023 0 - 4

Fanzone

omhoog
20 users have voted.

 MVV’58 023 – Tricht 023  0 – 4

Zaterdag 22 december stond de uitgestelde wedstrijd MVV’58 023 – Tricht 023  op het programma. We speelde op het splinter nieuwe kunstgrasveld. Zo als verwacht was het een pittige wedstrijd waar de scheidrechter noodgedwongen nogal wat kaarten uitdeelde. Scheidsrechter B Verheijke hielt het dan ook kort. In de 10 de minuut was het Pepijn Lambregts die de eerste kans voor Tricht kreeg. Door slecht wegwerken kreeg MVV 58 in de begin fase ook een kans maar Luuk Monker kon de bal op tijd uit het doel koppen. In de 20 minuut werd het voor Tricht 1 – 0, met een mooie lob van Marijn Bransen over de keeper. Tricht kreeg voorrust voldoende kansen maar het bleef 0 – 1. Na rust wat wissels. Na 50 minuten speelde Bjorn Bambacht  Marijn Bransen aan die er beheerst 0 – 2 van maakte.  In de 55 minuut werd met een hakbal van Marijn naar Tim van Dijken die er 0 -  3 van maakte. In de 75 minuut een mooie aanval Twan van Toorn speelde Tim van dijken aan, passeerde  2 man op links en legde de bal panklaar voor doel waar Marijn de 0 - 4 scoorde.  

Complimenten dat er zoveel supporters waren van Tricht.