MO15 blijft winnen. Teisterbanders MO15 een maatje te klein.

Fanzone

omhoog
27 users have voted.

Tricht MO15 blijft winnen. De 3e wedstrijd van deze competitie werd met grote cijfers gewonnen. In de eerste helft was het al weer snel 1-0. Rinske schoot ons op 1-0. Daarna liet Noah zien dat ze op scherp stond. Maar liefst 4x wist ze het net te vinden. Dina Timmermans scoorde ook een schitterend doelpunt. Het was aan de keeper te danken dat Teisterbanders al bij rust niet met dubbelle cijfers ging rusten. Ik heb de 2e helft zelf niet mee gekregen, maar volgens mijn moppie was het een kopie van de eerste helft. Wie hebben er gescoord dan ? Ja, Britt een paar, Noah een paar, Imke 2x en Dominique Pruis haar eerste ( de volhouder wint Dominique !!! ). Toen FIFA scheidsrechter Kuipers voor het einde floot stond er 14-0 op het scprebord. Volgende week spelen we in Zaltbommel om de koppositie te behouden. 

 

https://www.voetbal.nl/team/T1364464310/overzicht