Lieve mensen, bedankt!

Fanzone

omhoog
56 users have voted.

Lieve mensen,

Overlijden van een dierbare overkomt ons allemaal. Dat grote verdriet overkwam ons op 27 december jl. toen onze geliefde Arnold stierf. De wereld stond stil en we waren geschokt en dat zijn we nog steeds. Hoe om te gaan met dit grote verlies weten we nog niet. We proberen te leven in het verlengde van zijn gedachtegoed. Het is wat het is en nu doorgaan. De overweldigende belangstelling bij Arnold zijn overlijden heeft ons verwarmd en helpt ons hierbij. Veel persoonlijke bezoeken aan huis, op de Rutger Jacobsstraat en de Roemershof, de geweldige opkomst bij het condoleren in de voetbalkantine en de krachtige, korte en verdrietige crematie met dierbaren. De postbode is nog nooit zo vaak bij ons geweest met stapels lieve kaartjes en alle andere warme boodschappen in welke vorm dan ook zijn heel hartelijk ontvangen.

Wij spreken op deze wijze onze dank uit.

Familie Van Maurik