Legendarische helden trekken kicksen weer aan!

Fanzone

omhoog
22 users have voted.

Walking Football is een prachtig initiatief waardoor we onze helden uit het verleden weer eens op het veld kunnen aanschouwen. De verfijnde traptechniek van Frans Mulder willen we bijvoorbeeld allemaal wel weer eens beleven, toch?! 
Ook bij vvTricht is dit initiatief opgepakt, maar we zoeken nog wel enkele spelers vanwege eventuele blessuregevoeligheid.
Ben jij boven de 60 jaar en zou je wel weer eens een balletje willen trappen in 6 tegen 6 vorm tegen leeftijdsgenoten? Geef je dan vóór 10 september op bij Dick Spaapen: dick.spaapen@upcmail.nl of 06-11105663.

Onderstaande 10 'legendaries' hebben zich al opgegeven:
Dirk Pak, Ab Deen, Cock van Maanen, Henri Verweij, Rieni Roos, Elias de Deugd, Stef van Gelderen, Frans Mulder, Dick Spaapen en Marri van den Heuvel.

Meer informatie:
https://www.fcutrecht.nl/mediadepot/20345a24cc7b0/Oldstars-spelregels.pdf
https://www.knvb.nl/downloads/bestand/1524/oldstars-walking-football-sta...