Koploper Tricht 023 wint met 0-4 in Meteren, en loopt verder uit!

Fanzone

omhoog
13 users have voted.

Tricht 023 heeft vandaag goede zaken gedaan. In Meteren werd MVV'58 023 met 4-0 verslagen. In de eerste helft kon MVV'58 het nog aardig bijbenen, maar in het begin van de 2e helft werd er een gat geslagen. Marijn Bransen scoorde na een half uur, met een schitterende lobbal, de verdiende 1-0. Daarna nog wat kansjes op de de 2-0, maar de Meterse scoorde bijna de 1-1. We hadden nog wel een strafschop moeten krijgen, maar scheidsrechter van Hilt oordeelde anders. Na de rust ging Bjorn Bambacht goed door en Marijn schoot zijn 2e binnen. Tim van Dijken wilde niet achter blijven en zette 3 man voor gek, en omspeelde de keeper en tikte de 3-0 binnen. Marijn scoorde zijn 3e van de middag, en voor de rest heb ik niets meer positiefs te melden. Door deze overwinning staan we met 17 punten bovenaan. Achtervolger Theole staat op 7 punten na de 2-0 nederlaag tegen Teisterbanders. De volgende 2 wedstrijden zijn thuis tegen: Teisterbanders (5 februari) en Theole (5 maart).