JO17-2 verliest derby.

Fanzone

omhoog
40 users have voted.

Zaterdag hadden wij nog de wedstrijd te spelen tegen MVV'58. Deze stond 2 weken geleden al op het programma, maar MVV'58 had toen om uitstel gevraagd en daar hadden wij aan meegewerkt. Het was natuurlijk even twijfelachtig of de wedstrijd door zou kunnen gaan, na het het weer van afgelopen week. Maar dat kon gelukkig wel. We speelden wel al om half 10 en was het veld nog helemaal wit bevroren. 2 Jongens vonden dat ook wel erg vroeg en hadden zich verslapen + nog 3 afwezigen, maakte dat we een beetje een geimproviseerde opstelling hadden. Mede daardoor kwamen wij niet in ons spel. We kregen de bal amper 2x naar elkaar toe gespeeld en we lieten ons een beetje afbluffen. Toch hadden we zomaar een gelukje, want na 8 minuten spelen werd Wilbert gevloerd in de zestien, door de keeper en dat leverde ons een penalty op. Die werd feilloos benut door Thijs 1-0!  Via een messcherpe counter kwamen we via Ruben bijna op 2-0, maar hij twijfelde tussen een lobje, of langs de keeper schieten. Het laatste deed hij, maar helaas ging de bal ook net langs de verkeerde kant van de paal. Ramon had ons, met 2 goede reddingen, nog lang op voorsprong kunnen houden, maar in de 25e minuut werd het toch 1-1. Onze laatste man werd te simpel uitgespeeld en liet Ramon in de korte hoek kansloos. De laatste 10 minuten gingen we beter spelen, mede ingegeven door 2 wissels van onze slaapkoppen. Helaas was de tweede helft nog maar net bezig, of het stond 1-2. Een corner werd goed ingekopt door de aanvoerder van MVV'58. Zij zijn allemaal 2de jaars en zijn fysiek net wat sterker en langer dan wij. Het ging de 2de helft wel redelijk gelijk op, maar konden niet de gelijkmaker maken, ondanks goede mogelijkheden voor Jules-Louis en Radwan. Het was weer aan Ramon te danken dat we nog lang in de wedstrijd bleven, maar hij was kansloos met een mooi schot in de kruising. 10 minuten voor tijd bracht Radwan de spanning wel weer terug tot 2-3. Toen gingen we achterin met 3 man verder spelen en een spits voor erbij, om er in ieder geval nog een gelijkspel uit proberen te halen. Maar het zat er niet echt meer in. We zijn helaas net niet in onze doelstelling, bij de eerste 3 eindigen, geslaagd. We zijn 4de geworden in de competitie, waarin we soms stom verloren en soms het beste in ons boven haalden, door met goed voetbal en veel strijd van de koploper te winnen. Straks in de voorjaarscompetitie nieuwe kansen.  

De coach.

JO17-2 verliest derby. | Voetbal Vereniging Tricht

Fout

Waarschuwingsbericht

The htaccess seems to be altered.
Er is onverwacht een fout opgetreden. Probeer het later nog eens.