JO13-1 wordt gesteund door ‘De Tank’!

Fanzone

omhoog
28 users have voted.

Het team van toptrainers in de dop Tim Wijgers, Tim Hakkert, Rick van Haarlem en Brian Vogelzang (stage) waren op zoek naar een sponsor voor nieuwe trainingspakken voor het team onder 13 jaar. De eerste de beste man waar we aan dachten was een eigenaar van een bedrijf, die bijna niet te bereiken is. Naast zijn werk als eigenaar van Corim Dental Products is hij namelijk enorm druk met ‘Highland kampioenschappen’ door heel Europa. Toen wij hem benaderden was hij net aan het oefenen met een aantal boomstammen, die hij dan dwars door zijn tuin heen rammelt. 
Gelukkig voor vvTricht zit er in dat krachtmens ook nog een goed hart, dus de trainingspakken waren snel akkoord!
Wilfred van Est en Corim Dental Products, bedankt namens JO13-1 en vvTricht,