GGZT 2019 weer voorbij !!!

Fanzone

omhoog
10 users have voted.

Vandaag was alweer de laatste dag van het Groot Geldermalsen Zaalvoetbal Toernooi 2018. Het was dit jaar zeker niet het beste jaar van onze jeugd. De ploegen die wel meededen ( wij hebben alleen met de teams onder de 13 jaar meegedaan ), hebben hun best gedaan. Of het volgend jaar nog/weer in deze vorm georganiseerd wordt, dat valt nog te bezien. Scheidsrechters die niet opkomen dagen, en aantal ploegen die zomaar wegblijven, die zetten de organisatie onder druk. Wij mogen in ieder geval weer trots zijn op onze mannen, Twan van Toorn en Mark de Deugd. Ook hebben de andere leden van de organisatie een pluim verdiend. Dit jaar ging de beker op het nippertje mee naar Meteren. Vanaf 2008 is de GGZT Cup uitgereikt, en in die 11 jaren ging de beker 6x naar Tricht, 2x naar MVV'58 & GVV en de Rhelico/Beesd combinatie won hem 1x.