Erevoorzitter bedankt iedereen.

Fanzone

omhoog
131 users have voted.

 

Beste leden en vrienden

Ik zou  iedereen wel persoonlijk willen bedanken voor de fantastische avond , die jullie mij vrijdag 13 november gegeven hebben, maar dat gaat niet lukken. Vooraf had ik mijn bedenkingen, moet dat nu, maar met wat druk van bestuur, leden en familie ben ik maar overstag gegaan. Ik heb er geen moment spijt van gehad. Voor mij een histories moment om nooit te vergeten. De vele bedankjes met lieve woorden en cadeaus hebben veel indruk op me gemaakt. Complimenten en een extra bedankje aan het bestuur om dit te organiseren. Arie van Vuren namens de KNVB ( die ik al heel lang ken en oud voorzitter Everstein) verraste mij met een bijzondere onderscheiding als Lid van Verdienste van de KNVB en ondertekend door dhr. M van Praag bondsvoorzitter. Na alle mooie woorden van Arie, waar haalt hij het vandaan, was het de beurt aan Anton Veerkamp namens bestuur V.V.Tricht. Ook Anton besprak op een bijzondere en spontane wijze belangrijke gebeurtenissen, die in de jaren gepasseerd zijn. Als klap op de vuurpijl werd ik nog door het bestuur verrast door me te benoemen als Erevoorzitter van V.V.Tricht. Het was allemaal prachtig. Zo’n lang voorzitterschap kun je niet volhouden als er niet een geweldige groep mensen naast je staat, die ook de handen uit de mouwen steken. Voor alle hulp mijn bijzondere dank. Tenslotte hebben we het allemaal gedaan voor de V.V.Tricht, waar we wekelijks plezier aan beleven. Ik ben wel geen voorzitter meer, maar ben niet weg; er is genoeg te doen en vele handen maken licht werk. Nogmaals allemaal hartelijk dank

Jan van Arkel