EM Cup Tricht - GRC 14 3 - 4

Fanzone

omhoog
77 users have voted.

Wedstrijd Tricht – GRC 14 om EM Kantoorsystemen Cup.

7 – 11 2014 

Tricht – GRC 14  3 - 4

Het was moeilijk te zien vanwege de mist maar het ging net. Scheidsrechter Kees van Hoogdalem had de leiding. Tricht begon goed na 25 minuten 1 – 0 door Ramon van Soelen de 2 – 0 door René van Soelen. Trainer Marcel van Steenis riep nog laat ze nu niet direct een tegendoelpunt maken maar dat gebeurde wel 2 minuten later 2 – 1 door Henry Versteeg. Vlak voor rust 2 – 2 door Henry Versteeg kopbal uit een corner. Tricht met enkele wissels de tweede helft in. Sem van der Stelt zorgde voor 2 – 3 en halverwege de 2de helft 3 – 3 weer door Ramon van Soelen. Vlak voor tijd 3 – 4 door Rick Vroon. Jammer van de mist. Meeste tijd ging het gelijk op. Normaal gesproken moeten 3 doelpunten genoeg zijn voor een overwinning maar Tricht krijgt er te veel tegen.