Drukke tijden voor de meiden van de vv Tricht !!!

Fanzone

omhoog
47 users have voted.

Zo net na de Kerstdagen zijn de meiden van de vv Tricht alweer te bewonderen. De MO 13 speelt op woensdag 27 december in het kader van het GGZT ( Groot Geldermalsen Zaalvoetbal Toernooi ) in De Randhorst in Geldermalsen. GVV, Rhelico, Beesd, MVV'58 en Tricht spelen allemaal met 1 team een halve competitie tegen elkaar. Een dag later speelt de MO17 tegen 2 ploegen van GVV en 2 van Beesd. Op vrijdag is het de beurt aan de MO15. Die doen mee met 2 ploegen en spelen tegen 2 teams van MVV'58 en tegen Beesd en GVV. De meiden zijn verdeeld in grotendeels eerste- en tweedejaars:

TRICHT MO15-1:

Aniek

Noa

Imke (keeper)

Dominique

Dina

Lin

TRICHT MO15-2:

Britt IJzerman (keeper)

Britt

Rinske

cato

Anouk

Lieke

 

Op zaterdag spelen een aantal leiders/trainers mee in de Oliebollen wedstrijd tegen de JO19-1.

Op zaterdag 6 januari 2018 organiseren we een zogenaamd " snert toernooi girls only . Dit is een klein toernooi voor MO13 en MO15 elftallen. We beginnen om 10 uur met het toernooi voor de MO13. Onze meiden spelen dan tegen Beesd, OSM'75 (Maarssenbroek) en Focus'07. Voor iedere deelnemer is er erwtensoep, en de winnaars krijgen ook nog een broodje UNOX rookwordt. Vanaf 13 uur starten we met de MO15. Die spelen tegen Beesd, MVV'58, Focus'07 en st. Almkerk/Altena.

 

Dus zat te doen de komende weken !!!