De Linge Cup definitief op zaterdag 24 augustus op sportpark Crayestein.

Fanzone

omhoog
14 users have voted.

Zaterdag 24 augustus gaan we de eerste editie van de Linge Cup beleven. Een voorbereidingstoernooi voor JO15-1. JO17-1 en JO19-1. Het was even spannend of de velden wel klaar zouden zijn, maar Gerrit heeft ons overtuigd dat het goed komt. We beginnen om 9.30 uur met de volgende JO15-1 ploegen: HRC'14 (Hurwenen/Rossum), DFC (Dordrecht), Rotterdam United en Tricht. Deze wedstrijden staan onder leiding van Jan Kars en Jeroen Brouwer. Om 12.00 uur gaan we verder met de volgende JO17-1 ploegen: GJS (Dalem), Saestum (Zeist), Schoonhoven, Rotterdam United, RKSV Boxtel en Tricht . Deze wedstrijden worden begeleid door John Philipsen en Koos den Braber ( beide van sc Everstein ), Dennis van Mourik (Tiel) en Jan Kars. Het toetje start om 15 uur. Dan is het de beurt aan de JO19-1 ploegen van Saestum, Wieldrecht (Dordrecht), GJS, Maarssen, Rotterdam United en Tricht. Ook die wedstrijden staan onder leiding van dezelfde scheidsrechters als bij de JO17-1. Niels Roos heeft die dag de leiding op zich genomen, en zal de scheidsrechters en de ploegen ontvangen . Als bijlage heb ik de programma's toegevoegd.