De brief van Schalke'04 ( WORDT VERVOLGD )

Fanzone

omhoog
15 users have voted.

Geachte ouders,

 

Eli van Mourik heeft van Schalk'04 een brief ontvangen. Bij deze de inhoud van deze brief:

 

Beste deelnemers en ouders,
 
Onlangs ontving u een bericht over de annulering van het voetbalkamp "Schalke auf Tournee".
 
Het bericht is verstuurd door onze voormalige partner Sporting Events, die de brief "Schalke on Tour" heeft ondertekend.
 
Sporting Events heeft dit bericht verzonden zonder ons te raadplegen. Helaas geeft Sporting Events een verkeerd beeld van de oorzaak van de problemen. Daarom vinden wij het belangrijk dat we u informeren:
 
Vorig jaar organiseerde Sporting Events - als licentiehouder van FC Schalke 04 - voetbalkampen en gebruikte het de naam FC Schalke 04. Helaas heeft Sporting Events het vertrouwen van FC Schalke 04 herhaaldelijk geschonden. Het bedrijf bestelde bijvoorbeeld duizenden euro's voetbalkleding en fanartikelen zonder ervoor te betalen.
 
Desondanks wilden de FC Schalke 04 Sporting Events een tweede kans geven en duidelijke nieuwe afspraken maken. Sportevenementen negeerden deze nieuwe overeenkomsten onmiddellijk. Ons vertrouwen was opnieuw teleurgesteld.
 
FC Schalke 04 besloot vervolgens om de licentieovereenkomst met Sporting Events te beëindigen. We hebben Sporting Events echter nooit gevraagd om de geplande voetbalkampen te annuleren. Sporting Events mocht alleen de naam en het logo van Schalke 04 gebruiken. Natuurlijk hadden sportevenementen de voetbalkampen onder een andere naam kunnen organiseren.
 
Het was dan ook de enige beslissing van Sporting Events om de voetbalkampen te annuleren.
 
Natuurlijk begrijpen we dat het erg teleurstellend voor je is dat Sporting Events heeft besloten om de voetbalkampen te annuleren.
 
Aangezien FC Schalke 04 echter geen klantgegevens van Sportevenementen heeft, kunnen we niet controleren wie zich heeft ingeschreven voor welk voetbalkamp. We proberen momenteel om deze informatie van Sporting Events te ontvangen, zodat we contact kunnen opnemen met alle geregistreerde mensen.
 
We onderzoeken ook of en hoe we compensatie kunnen bieden aan kinderen na deze onverwachte annulering van de voetbalkampen van Sporting Events. Omdat we momenteel niet genoeg informatie hebben, hebben we daar nog wat tijd voor nodig. We zullen u zo snel mogelijk informeren.
 
We hopen dat we u zoveel mogelijk hebben geïnformeerd over de huidige stand van zaken.
 
Met vriendelijke groet
 
Je FC Schalke 04

 

Er hebben bij mij 16 families gemeld. Dit weekend volgt er brief van onze kant. Deze brief leggen wij eerst aan jullie voor, voordat we deze gaan versturen.

 

Eli en Addy