De beste wensen!

Fanzone

omhoog
20 users have voted.

Het jaar 2018 is nu dan bijna echt voorbij. Traditiegetrouw stort heel Nederland zich in weer in het terugblikken. Studio Sport laat nog eens wat mooie doelpuntjes zien, DWDD komt nog een keer met zijn beste gasten op de proppen, Twan Huys daar in tegen houdt zich wat stiller en het AD komt met een extra dikke 2018 editie. Ook uw Helden willen kort even stil staan bij het afgelopen jaar. Zoals bij vele begon voor ons 2018 dit jaar in januari. Qua voetbal ligt het dan plat maar het grootste nieuws kwam deze maand bij Jan Willem vandaan. Voetballiefhebber pur sang plande hij de geboorte van zijn zoon in de winterstop. Nu bijna een jaar later is hij en ook wij er achter dat het vaderschap hem geen goed doet. Hij doet steeds meer een stapje terug en laat zich maar al te graag op de reservelijst zetten door Peter. Februari was de maand dat het startschot werd gegeven voor de grote inhaalrace. Peter en zijn kornuiten staan er op dat moment niet goed voor. Gelukkig blijft de selecte vertrouwen houden in zijn coach en zijn ze van plan dit samen op te lossen. In maart, we zijn dan al weer wat nederlagen verder, wordt Sportpark Crayestein opgeschrikt door de grootste vorm van vandalisme uit haar geschiedenis. Het bord van de Arinhobrug bij veld 4 is in de sloot gegooid. April was de maand na maart en voor mei. Het leek een maand als zovele maar net op de valreep was er dan toch een hoogtepunt te noemen. Sander was terug!!! Deze globetrotter heeft inmiddels de halve wereld gezien. Bindingsangst weerhoudt hem ervan om eens wat langer op een plaats te blijven hangen. Wetend dat hij altijd welkom is bij zijn voetbalvriendjes trekt hij onbevangenen de weide wereld in. Nu de maand mei is begonnen en we nog steeds eng onderaan de competitie bungelen breekt het zweet bij Peter uit. Ook de terugkeer van Sander kon het tij niet keren. Roemloos, kansloos en hopeloos eindigen uw helden als laatste. In juni gebeurde er weinig behoudens dat 12 kinderen en een coach van een voetbalteam vast kwamen te zitten in een grot. Dit had ons ook kunnen overkomen en voelde dus erg mee met dit team. In juli is Peter gaan nadenken over de toekomst en heeft een Russische geldschieter gevonden waardoor hij helemaal los ging op de transfermarkt. Niels R. Yoram, Jerry en Joel werden gekocht. Paniek of top aankopen? We zullen het volgend jaar in mei weten. Ook was hij niet bang om van de zwakkere broeders afscheid te nemen. Ward, Chris, Chris en Bas werden keihard uit de selectie gezet. Augustus en september zou ik graag in een adem willen noemen. Traditiegetrouw trappen wij  het seizoen af met een trainingskamp. Dat dit nog nooit enig effect heeft gehad nemen wij voor lief. Dit jaar was het de Ardennen die uw helden onveilig hebben gemaakt. Wat daar is gebeurd kan ik u helaas niet vertellen. What happens on the trainingskamp stays on the trainingskamp! Oktober dan, Inmiddels bungelen we wederom onderaan en is er nog een aankoop gedaan. Barry is aan de selectie toegevoegd. Eigenlijk heeft hij een andere naam maar geen idee hoe hij echt heet. Wel weten we dat het een broertje van Mike is. In oktober hebben we ook even een uitstapje gedaan naar een andere tak van sport namelijk de dorpsquiz van Geldermalsen. We zijn er achter gekomen dat we hier best wel goed in zijn en denken er serieus over om hierin verder te gaan. November hebben we geheel gebruikt om Bas Gradisen te promoten voor zijn inzet bij de PvDA West Betuwe. Hopend op een goed resultaat zodat hij zou stoppen met voetbal. Helaas… En toen was het alweer december. Deze maand gaat de geschiedenisboeken in hoor. Onze droom is uitgekomen. Niets heeft ons gelukkiger kunnen maken. Arinho, onze held, onze inspirator, onze reden van bestaan heeft enkele jaren opnieuw het geluk gevonden en ja, daar heeft hij ons keihard voor laten vallen, is deze maand in het huwelijksbootje gestapt met zijn Jenny! Mooier hadden we 2018 niet kunnen afsluiten. Hij gelukkig, wij gelukkig. Ook al staan we weer laatste.

 

Wij, uw Helden, wensen heel VV Tricht en iedereen die de club een warm hart toedraagt een ontzettend goed, sportief 2019. En mocht het sportief of bestuurlijk even tegen zitten denk dan maar dat het altijd erger kan. kijk maar naar Tricht 4.