Daverende eerste zege voor Tricht 7 - 0

Fanzone

omhoog
32 users have voted.

Tricht-Brederodes 7-0

TRICHT – De eerste zege van Tricht in de tweede klasse was zaterdag ook meteen goed raak. Thuis werd met liefst 7-0 van Brederodes gewonnen. Marijn Bransen maakte maar liefst vijf goals. Pepijn Lambregts en Arjan Hakkert fabriceerden de overige doelpunten. Brederodes beëindigde het duel trouwens met slechts negen man omdat in de tweede helft twee spelers van de Vianense ploeg uit het veld werden gestuurd.

Het jonge Tricht startte geweldig want Marijn Bransen rondde al in de eerste minuut een dieptepass van Tim van Dijken af: 1-0. Trichts keeper Nicky Janssen voorkwam knap de snelle gelijkmaker van Ginuwyne Olf. Na bijna een half uur werd een Trichts schot van Tim van Dijken door keeper Bastiaan Spriel gekeerd. Aan de overzijde deed doelman Nicky Janssen dat ook bij een schot van Joey Balk. Na 33 minuten liep Tricht tot 2-0 uit omdat Marijn Bransen met een schot in de verste hoek van een te zachte terugspeelbal van Tjerk Heestermans profiteerde.

Twee penalty’s

Wegens hands bij de gasten kende arbiter Jef Priest uit Waalwijk aan Tricht twee penalty’s toe. Marijn Bransen benutte beide strafschoppen (3-0 en 4-0) en zorgde zo voor een eclatante 4-0 ruststand. Meteen na de thee moest Trichts keeper Nicky Janssen een kopbal van Sander van der Lijn keren. Drie minuten later was het echter al 5-0 door de vijfde goal op rij van spits Marijn Bransen. Hij omspeelde na een dieptepass van Tim van Dijken zowel een verdediger als de keeper. Tien minuten na rust kwam Harm van Brenk als eerste verse kracht bij Tricht binnen de lijnen. Uit een voorzet van Marijn Bransen maakte Pepijn Lambregts er 6-0 van.

Uit het veld

Met zijn tweede gele kaart moest Luuk Roubos bij Brederodes uit het veld. Even later stond Brederodes nog slechts met negen man. Julian van Abcoude kreeg na een grove overtreding tegen Harm van Brenk direct de rode kaart van arbiter Priest. Daarnaast kregen Bas Doeland en Tom Boerboom bij de bezoekers een gele kaart. Bij Tricht trof topscorer Marijn Bransen dit lot. Met Tim Wijgers en Luke van Dijken als extra verse krachten scoorde Tricht in de slotfase tegen het negental van de gasten nog eenmaal. Uitblinker Arjan Hakkert speelde zich op de rand van het 16 meter gebied vrij en schoot de 7-0 in de hoek. Met nu drie punten kroop Tricht op doelsaldo net boven de fatale streep. Komende zaterdag speelt Tricht tegen EBOH uit Dordrecht weer een thuismatch. Bij winst kan Tricht die Dordtse debutant op de ranglijst achterhalen. Reserves, Keeper Rian Drost,.

Spelers; Keeper Nicky Janssen,  spelers Rani Abouna,Luuk Monker, Ruben Lambrechts, Tim van Dijken, Arjan Hakkert, Marijn Bransen( Luke van Dijken) Tim Schook, Rick van Gameren( Tim Wijgers) Robin de Raadt( Harm van Brenk) Pepijn Lambrechts,              De scheidsrechter uit Waalwijk Jef Priest, Staf Trainer Marcel van Steenis, Ass. Trainer Marco Hol, Keepers trainer Ben van Baaren, Verzorger Roef van der Poel, Leider Mario van Gelderen,  Ass,. Scheidsrechter Tricht André Wahl.