D3 doet zijn plicht

Fanzone

omhoog
193 users have voted.

Vandaag speelde we weer tegen dezelfde tegenstander als vorige week nl. tegen DSS'14 alleen nu thuis op onze mooie kunstgrasveld. Op de training van de week nog eens aangehaald wat er wel en niet goed ging in de wedstrijd van vorige week. De ruimtes waren heel klein toen en daar in de training op getraind om te proberen meer via de zijkanten te spelen en ook proberen meer te voetballen dan het hotse knotse voetbal van vorige week. En zowaar we begonnen prima en na 2 minuten was het al 1-0 door Ramon die uit een mooie combinatie met Wilbert scoorde. Na weer een mooie combinatie door het midden had Martijn Fust de primeur zijn eerste doelpunt ooit te maken en was het 2-0. Ook Wilbert maakte zijn doelpuntje weer en zo stond het na 20 minuten al 3-0. Maar daarna stokte het een beetje bij beetje de tegenstander kwam steeds verder op onze helft en kregen zelfs nog een corner te nemen die gelukkig niks opleverde. In de rust weer verteld dat we goed waren begonnen, maar dat de laatste 10 minuten niet zo best waren. Was het nou gemak zucht of was het wat anders ? De tweede helft begonnen we weer beter en na 8 minuten scoorde Jochem prachtig na een afgeslagen corner nam hij de bal aan en schoot hem (bijna) in de kruising. Even later scoorde Ramon 5-0 , maar die werd helaas afgekeurd. Maar nadat Ramon de keeper nog eens onder vuur had genomen en die bal niet vast kon houden scoorde Martijn Bloed toch 5-0. Het laatste kwartier wisselde we Bas en Wilbert en kwamen Mehdi en Manu er weer in. Maar helaas deze wissels pakte niet goed uit ons middenveld werd overlopen en we kregen zowaar 2 tegendoelpunten te verwerken. Afijn een 5-2 overwinning en nog 2 finales te gaan waar we 4 punten moeten halen om kampioen te worden.

De D3 reporter.