Bij slecht weer gaat A voor B-categorie. Wie spelen er in de A-categorie?

Fanzone

omhoog
13 users have voted.

Even voor de duidelijkheid:

Bij slecht weer (natte velden e.d.) gaan de ploegen die in de A-categorie spelen, altijd voor die in de B-categorie spelen. In de praktijk kan het dan zo zijn, dat bijv. om 10.30 uur de JO13-2 op het kunstgras gepland staat , en de JO17-1 op het hoofdveld (gras).

Als het hoofdveld niet bespeelbaar is, dan gaat automatisch de wedstrijd van de JO17-1 naar het kunstgras, en zal de wedstrijd van de JO13-2 afgelast worden.

Zaterdag staat het eerste op het hoofdveld ingepland. Is het veld te nat, dan gaat de wedstrijd naar het kunstgras. Die wedstrijd gaat altijd door, behalve als de KNVB een algehele afgelasting bekend maakt voor de A-categorie.

Wie spelen er bij Tricht in de A-categorie :

TRICHT 1 (2E KLASSE)

TRICHT 2 (RESERVE 1E KLASSE)

TRICHT 3 (RESERVE 3E KLASSE)

VROUWEN 1 (3E KLASSE)

JO19-1 (1E KLASSE)

JO17-1 (1E KLASSE)

JO15-1 (1E KLASSE)

De rest speelt dus in de B-categorie.