1944-2019 75 jaar VV Tricht

Fanzone

omhoog
37 users have voted.

In januari is de commissie 75 jaar VV Tricht voor het eerst bij elkaar geweest om over de viering van 75 jaar VV Tricht te brainstormen.  De grote lijnen zijn toen in overleg met het bestuur op papier gezet.  Nu is het zaak om e.e.a. verder uit te werken. Door allerlei omstandigheden hebben een aantal mensen zich helaas terug moeten trekken uit de commissie. Vandaar dat wij op zoek zijn naar 2 of 3 enthousiaste mensen die willen helpen bij de organisatie van dit evenement. De festiviteiten staan gepland voor eind mei 2019. De eerstvolgende vergadering staat gepland voor dinsdag 31 oktober 20.00 uur in de bestuurskamer. Mocht je geïnteresseerd zijn dan kun je reageren via 75jaar@vvtricht.nl of ons persoonlijk aanspreken.

Groet,

Peter van Antwerpen en Gerda Uiterwaal