023 wint met 2-0 van Asperen 023 (6-2-'18)

Fanzone

omhoog
47 users have voted.

Tricht 023 heeft vanavond zijn 4e wedstrijden gewonnen in het onder 23 regio toernooi. Het ging zeker niet vanzelf !!! Asperen had nog 0 punten, maar wilde zich niet af laten slachten. Tricht speelde in de eerste helft erg slordig. Toch kregen wij de beste kansen, en Asperen werd echt gevaarlijk  Net voor de rust zette Leonardo ons op 1-0. Na de rust scoorde Harm van Brenk met een afstandschot de 2-0. We kregen voldoende kansen, maar gescoord werd er niet meer. We spelen nog 1 wedstrijd tegen sc Everstein. Het moet wel erg raar lopen willen we niet bij de eerste 2 eindigen.( maar dat dachten we vorig jaar ook !!! ).

023 wint met 2-0 van Asperen 023 (6-2-'18) | Voetbal Vereniging Tricht

Fout

Waarschuwingsbericht

The htaccess seems to be altered.
Er is onverwacht een fout opgetreden. Probeer het later nog eens.