023 speelt 22 mei (20 uur) de halve finale tegen Streefkerk 023

Fanzone

omhoog
24 users have voted.

Tricht 023 neemt al 2 jaar deel aan een regio competitie voor spelers onder 23 jaar. Vorig jaar werden we 5e, maar nu gaan we voor de finale. In de poule van Tricht eindigde Focus'07 net boven ons. De enige ploeg die een beetje in het spoor bleef was Lekvogels. In de laatste wedstrijd tegen sc Everstein hadden zij met een grote overwinning ons nog van de 2e plaats kunnen stoten, maar dat liep anders ! De ploeg uit Everdingen deed hun sportieve plicht en versloegen Lekvogels met 3-2. De eindstand in onze poule ziet er zo uit:

1. FOCUS'07

2. VV TRICHT

3. LEKVOGELS

4. sc EVERSTEIN

5. HSSC'61

6. MVV'58

7. ASPEREN

In de andere poule was het wat spannender. Daar eindigde 3 ploegen met het zelfde puntenaantal. Streefkerk werd op doelsalde eerste, gevolgd door het verrassende SVS'65 op de tweede plaats. Sneu was het voor Peursum dat nu als derde eindigde. De eindstand in die poule was:

1. STREEFKERK

2. SVS'65

3. PEURSUM

4. ARKEL

5. LRC

De Alblas en Ameide al eerder uit de competitie gehaald.

 

De kruisfinales zien er zo uit: 

Dinsdag 22 mei (20.00) TRICHT - STREEFKERK

SVS'65 - FOCUS'07 ( datum nog niet bekend )