Walking voetballers blij verrast met stamppot buffet

Fanzone

omhoog
25 users have voted.

Om het jaar af te sluiten hadden we zelf op zaterdagmiddag een onderling trainingspartijtje georganiseerd. Onder toeziend oog van een aantal toeschouwers hebben we ons wekelijkse trainingspartijtje gespeeld en weer veel gelachen. Na afloop werden we blij verrast in de kantine met een heus stamppotten buffet. Dit was spontaan georganiseerd door de dames op de foto t.w. Iet, Corrie en Gosewien. Hierbij willen wij deze dames dan ook hartelijk bedanken voor hun spontaniteit en hun belangenloze inzet.
 
Naast de Walking voetballers was het ook super dat een aantal andere v..v. Tricht mensen spontaan aanschoven aan tafel zodat we al snel gezellig met 30 man aan tafel zaten. En iedereen kon mee eten. Kortom het was voor ons een supergezellige middag! Nogmaals, dames bedankt! 
Tenslotte wensen wij iedereen een gezond en gelukkig en sportief 2020 toe.

Met sportieve groet,
Walking Football team v.v. Tricht